Про компанію

Можете оформити запит і в найкоротший термін постараємося знайти необхідний товар у країнах Євросоюзу.

Компанія Poland24 є однією з перших на території України , що запропонувала своїм клієнтам послугу доставки товарів з Польщі в Україну. Ми розпочали свою діяльність у 2012 році. Спочатку наша компанія займалася доставкою комп'ютерної техніки для низки клієнтів в Україні.


Після цього ми трохи розширили спектр товарів, що доставляються, і починаючи з 2015 року ми доставляємо будь-які товари з Польщі в Україну за найвигіднішими цінами (за винятком рослин та заборонених товарів).


Наша компанія пропонує найкращі умови з доставки товарів з Польщі – мінімальна комісія 5% (+комісія платіжної системи 1,38%), а також найоперативніші терміни доставки товару. Стандартна комісія для замовлень вагою до 15кг, якщо вага замовлення більша за стандартне - такі замовлення прорахуються окремо.

Уся схема логістики вибудована та налагоджена роками роботи. У разі спірних ситуацій ми допомагаємо клієнту у вирішенні проблеми, щоб від доставленого замовлення залишилися лише позитивні емоції.


Для оформлення замовлення достатньо зробити передоплату 30%. Залишок суми можна сплатити перед відправкою замовлення по Україні. Оплата відбувається через польську платіжну систему Bluemedia.pl. Ще одна наша велика перевага – можливість оплатити замовлення кредитними коштами без жодних комісій.


Наступний плюс при замовленні доставки у компанії Poland24 – можливість оформити замовлення вартість до 500 євро за 1 одиницю товару – без необхідності сплати мита при ввезенні товару в Україну. Просто оформіть замовлення, внесіть передоплату і далі вже наша компанія займеться доставкою «під ключ» Вашого замовлення в Україну.


З 2016 року ми також розпочали прийом замовлень із магазинів країн Євросоюзу. Такі замовлення доставляють під 8-15% комісії. Термін поставки від 5 до 14 днів (за умови швидкого відвантаження замовлення продавцем по Європі).


Доставлені замовлення можна надсилати безпосередньо на Ваших клієнтів. Ви можете вказати як свої дані в доставці по Україні, так і сформувати відправку на клієнта.


Ми намагаємося з кожним клієнтом порозумітися – менеджери нашої компанії завжди налаштовані на конструктивний діалог та тривалі ділові відносини.