Доставка з магазинів Європи

Можете оформити запит і в найкоротший термін постараємося знайти необхідний товар у країнах Євросоюзу.

Компанія Poland24 здійснює доставку з будь-якого магазину/постачальника/виробника країн Євросоюзу, які здійснюють доставку товару кур'єром до Польщі.

*Також можливий викуп товару у продавців у Європі, які не здійснюють пряму доставку товару до Польщі (для доставки даних замовлень необхідно уточнювати інформацію у менеджерів компанії).


Для оформлення замовлення Вам необхідно надати посилання на товар. Товар повинен бути у наявності у продавця, є можливість доставки товару до нас на склад у Польщі(якщо Ви не володієте інформацією - є у продавця доставка у Польщу чи ні - запитайте цю інформацію у нас).


Якщо у Вас немає посилання на товар, але є контакт продавця та артикул(найменування) необхідного товару - можете надати цю інформацію нам. Ми зв'яжемося з продавцем та уточнимо доступність, вартість товару та можливість доставити його до Польщі, для подальшої доставки в Україну.


Комісії з доставки із країн Євросоюзу варіюються від ставки VAT країни всередині ЄС. Для більш детального розрахунку доставки з будь-якого магазину ЄС звертайтесь до наших менеджерів.


Для того, щоб замовити товар із країн ЄС, необхідно внести передоплату у розмірі 50%. Залишок суми можна сплатити перед відправкою Україною.


Ми доставимо в Україну без необхідної сплати мит.


Є два варіанти оформлення замовлень – самостійне оформлення із зазначенням адреси нашого складу в Польщі (комісія складатиме 8-15% вартості замовлення) або оформлення через нашу компанію з мінімальною передоплатою в 50%.


Poland24 – Ваш надійний доставник товарів з Польщі та країн Євросоюзу.