Allegro.pl

Швидка та надійна доставка товарів з торгового майданчика allegro.pl (Аллегро) в Україну.

Розрахуй вартість доставки товарів з Польщи

Запросити прорахунок
доставки товару:

Про портал:

найбільший торговий майданчик східної Європи. Аналог нашого aukro.ua Майданчик схожий на ebay, тільки всі розрахунки між продавцем та клієнтами здійснюються не через paypal, а через систему PayU (або оплата за товар при отриманні). За допомогою нашої компанії купити товар на алегро пл дуже просто. Ви надаєте нам посилання для оформлення замовлення. Вносите передоплату 30% і чекаєте на посилку з доставкою до найближчого відділення Нової пошти у Вашому місті. На allegro виставляють товари не лише роздрібні продавці, а й оптові (яке надають дійсно цікаві ціни). Зараз немає необхідності чекати на товар тижнями з Китаю - простіше купити товар у Польщі з невеликою націнкою і вже через 3-7 днів отримати його. У цьому Вам допоможе торговий майданчик алегро та наша компанія Poland24.

Доставка: до 10 днів
Комісія: 6.38%

Як це працює

Інструкція доставки з Польщи
01
01 Виберіть товар на сайті Allegro.pl
Скопіювати повний лінк. Приклад https://allegro.pl/oferta/mustang-alex-c-logo-meski-t-shirt-koszulka-nadruk-13486357824
02
02 Оформляєте замовлення у нас на сайті
Вставити скопійовану лінк у форму замовлення та заповнити необхідні поля (позначені червоним).
03
03 Дочекатися обробки замовлення менеджером порталу.
Коли замовлення буде оброблено нашим менеджером - Ви отримаєте повідомлення про те, що можна внести передоплату на замовлення через канал зв'язку пошта/вайбер
04
04 Вносите мінімальну передоплату 30% за допомогою платіжної системи BlueMedia
Нові товари з фактурою (інвойсом) оплачуються за передоплатою 30%. Бу товар або товар без фактури (інвойсу) оплачується за передоплатою 100%.
05
05 Наша компанія викуповує товар протягом години після внесення вами передоплати.
Ми оперативно викуповуємо передоплачений товар. Якщо товар на момент оформлення замовлення не доступний - ми пропонуємо знайти альтернативний варіант для замовлення або повернення передоплати.
06
06 Приймаємо ваше замовлення на нашому складі в Польщі від продавця та готуємо на відвантаження в Україну
При прийомі замовлення проходить візуальний огляд. Також звіряється найменування товару згідно з оформленим замовленням. Перевіряється загальна кількість позицій у замовленні з тим, що приїхало від продавця. Після цих перевірок замовлення готове на відвантаження в Україну.
07
07 Доставка замовлення на склад в Україні.
У середньому термін доставки замовлень на склад в Україні 7-10 днів (з моменту отримання товару на нашому складі в Польщі). Про прибуття товару на склад в Україні Вас буде проінформовано через канал зв'язку пошта/вайбер.
08
08 Оплата суми замовлення, що залишилася, та відвантаження замовлення по Україні Новою поштою.
Останній етап - оплата суми, що залишилася, за допомогою платіжної системи BlueMedia. Якщо товар було сплачено на 100% він одразу передається на відвантаження Новою поштою по Україні. Після здійснення відправлення - Вам буде надано трек-номер для відстеження замовлення.