coocoo.pl

Швидка та надійна доставка товарів з магазину coocoo.pl в Україну.

Розрахуй вартість доставки товарів з Польщи

Запросити прорахунок
доставки товару:

Асортимент:

на сайті представлений найширший асортимент одягу, аксесуарів, взуття, меблів, іграшок, книг, косметики та іншого для дітей від народження (килимки, ходунки, іграшки, книги, одяг, взуття, верхній одяг, все для годування, догляду за дитиною, для прогулянок та подорожей, для дитячої кімнати та багато іншого )


Про магазин:

coocoo.pl – це місце, де разом зі своїм малюком ви можете відкрити для себе дивовижний світ товарів для дітей. Тут ви знайдете одяг з унікальним дизайном та винятковою якістю. Якщо ви хочете оточити свою дитину красою та комфортом, то coocoo.pl це місце для вас.

На додаток до якісного одягу магазин включає також всі необхідні аксесуари для допомоги у догляді та вихованні дітей.

Також тут ви знайдете розвиваючі та безпечні іграшки для своїх малюків.

Доставка: до 10 днів
Комісія: 6.38%

Як це працює

Інструкція доставки з Польщи
01
01 Виберіть товар на сайті coocoo.pl
Скопіювати повний лінк. Приклад https://www.coocoo.pl/product-pol-37392-Zestaw-do-kolorowania-35-elementow-Harry-Potter-w-pudelku.html
02
02 Оформляєте замовлення у нас на сайті
Вставити скопійовану лінк у форму замовлення та заповнити необхідні поля (позначені червоним).
03
03 Дочекатися обробки замовлення менеджером порталу.
Коли замовлення буде оброблено нашим менеджером - Ви отримаєте повідомлення про те, що можна внести передоплату на замовлення через канал зв'язку пошта/вайбер
04
04 Вносите мінімальну передоплату 30% за допомогою платіжної системи BlueMedia
Нові товари з фактурою (інвойсом) оплачуються за передоплатою 30%. Бу товар або товар без фактури (інвойсу) оплачується за передоплатою 100%.
05
05 Наша компанія викуповує товар протягом години після внесення вами передоплати.
Ми оперативно викуповуємо передоплачений товар. Якщо товар на момент оформлення замовлення не доступний - ми пропонуємо знайти альтернативний варіант для замовлення або повернення передоплати.
06
06 Приймаємо ваше замовлення на нашому складі в Польщі від продавця та готуємо на відвантаження в Україну
При прийомі замовлення проходить візуальний огляд. Також звіряється найменування товару згідно з оформленим замовленням. Перевіряється загальна кількість позицій у замовленні з тим, що приїхало від продавця. Після цих перевірок замовлення готове на відвантаження в Україну.
07
07 Доставка замовлення на склад в Україні.
У середньому термін доставки замовлень на склад в Україні 7-10 днів (з моменту отримання товару на нашому складі в Польщі). Про прибуття товару на склад в Україні Вас буде проінформовано через канал зв'язку пошта/вайбер.
08
08 Оплата суми замовлення, що залишилася, та відвантаження замовлення по Україні Новою поштою.
Останній етап - оплата суми, що залишилася, за допомогою платіжної системи BlueMedia. Якщо товар було сплачено на 100% він одразу передається на відвантаження Новою поштою по Україні. Після здійснення відправлення - Вам буде надано трек-номер для відстеження замовлення.