e-autoparts.pl

Швидка та надійна доставка товарів з магазину e-autoparts.pl (є-аутопартс) в Україну.

Розрахуй вартість доставки товарів з Польщи

Запросити прорахунок
доставки товару:

Асортимент:

У нашій пропозиції ви знайдете тільки нові запчастини до найвідоміших марок автомобілів. Ви можете купити високоякісні компоненти від відомих світових виробників, а також дешевші альтернативи, за найнижчими цінами! В даний час ми пропонуємо 1800000 різних деталей для автомобілів з усього світу.


Про магазин:

Ми є одним із найбільших інтернет-магазинів у країні. Наші довгострокові контакти з постачальниками автомобільного ринку дозволили нам розробити надзвичайно вигідні торгові умови, які ми можемо поділитися з вами, пропонуючи продукцію найвищої якості за найбільш конкурентоспроможними цінами і найвищу доступність. Ми працюємо з великою групою постачальників, завдяки чому ми можемо гарантувати найбільшу пропозицію для автомобільних запчастин в країні. Нам не потрібно обмежуватись лише нашими власними ресурсами зберігання, завдяки яким ми можемо задовольнити практично будь-який попит, причому за найнижчими цінами.

Доставка: до 10 днів
Комісія: 6.38%

Як це працює

Інструкція доставки з Польщи
01
01 Виберіть товар на сайті e-autoparts.pl
Скопіювати повний лінк. Приклад https://e-autoparts.pl/blue-print-adm52237-filtr-powietrza-p-647511.html
02
02 Оформляєте замовлення у нас на сайті
Вставити скопійовану лінк у форму замовлення та заповнити необхідні поля (позначені червоним).
03
03 Дочекатися обробки замовлення менеджером порталу.
Коли замовлення буде оброблено нашим менеджером - Ви отримаєте повідомлення про те, що можна внести передоплату на замовлення через канал зв'язку пошта/вайбер
04
04 Вносите мінімальну передоплату 30% за допомогою платіжної системи BlueMedia
Нові товари з фактурою (інвойсом) оплачуються за передоплатою 30%. Бу товар або товар без фактури (інвойсу) оплачується за передоплатою 100%.
05
05 Наша компанія викуповує товар протягом години після внесення вами передоплати.
Ми оперативно викуповуємо передоплачений товар. Якщо товар на момент оформлення замовлення не доступний - ми пропонуємо знайти альтернативний варіант для замовлення або повернення передоплати.
06
06 Приймаємо ваше замовлення на нашому складі в Польщі від продавця та готуємо на відвантаження в Україну
При прийомі замовлення проходить візуальний огляд. Також звіряється найменування товару згідно з оформленим замовленням. Перевіряється загальна кількість позицій у замовленні з тим, що приїхало від продавця. Після цих перевірок замовлення готове на відвантаження в Україну.
07
07 Доставка замовлення на склад в Україні.
У середньому термін доставки замовлень на склад в Україні 7-10 днів (з моменту отримання товару на нашому складі в Польщі). Про прибуття товару на склад в Україні Вас буде проінформовано через канал зв'язку пошта/вайбер.
08
08 Оплата суми замовлення, що залишилася, та відвантаження замовлення по Україні Новою поштою.
Останній етап - оплата суми, що залишилася, за допомогою платіжної системи BlueMedia. Якщо товар було сплачено на 100% він одразу передається на відвантаження Новою поштою по Україні. Після здійснення відправлення - Вам буде надано трек-номер для відстеження замовлення.