felgeo.pl

Швидка та надійна доставка товарів з магазину felgeo.pl (фелгео) в Україну.

Розрахуй вартість доставки товарів з Польщи

Запросити прорахунок
доставки товару:

Асортимент:

Пошук нових алюмінієвих або сталевих колісних дисків може бути складним. Тут ви знайдете дешеві диски, легкосплавні диски та повні колеса, які ви шукали!


Про магазин:

FELGEO.PL раніше Global Traders на ринку колісних дисків працює з 2008 року. З самого початку нашої діяльності ми зосередилися на виробництві та продажу товарів під власним брендом, тому він був створений: Carbonado – легкосплавні диски Stahlmann Räder – сталеві диски. Поступово, з часом та розвитком компанії, ми розширили асортимент продажів. Ми зосередилися на складності, представивши на продаж низку матеріалів, необхідних для роботи вулканізаторів. Також тут представлені наші бренди: Stix Technology, Stix Power Star - вагові коефіцієнти для дисків, Stix Black і нові на нашому ринку Mega Wax - монтажна паста.


Доставка: до 10 днів
Комісія: 6.38%

Як це працює

Інструкція доставки з Польщи
01
01 Виберіть товар на сайті felgeo.pl
Скопіювати повний лінк. Приклад https://felgeo.pl/product-pol-61538-Felgi-Aluminiowe-17-5x108-79wheels-seventy9-SV-B-BG.html
02
02 Оформляєте замовлення у нас на сайті
Вставити скопійовану лінк у форму замовлення та заповнити необхідні поля (позначені червоним).
03
03 Дочекатися обробки замовлення менеджером порталу.
Коли замовлення буде оброблено нашим менеджером - Ви отримаєте повідомлення про те, що можна внести передоплату на замовлення через канал зв'язку пошта/вайбер
04
04 Вносите мінімальну передоплату 30% за допомогою платіжної системи BlueMedia
Нові товари з фактурою (інвойсом) оплачуються за передоплатою 30%. Бу товар або товар без фактури (інвойсу) оплачується за передоплатою 100%.
05
05 Наша компанія викуповує товар протягом години після внесення вами передоплати.
Ми оперативно викуповуємо передоплачений товар. Якщо товар на момент оформлення замовлення не доступний - ми пропонуємо знайти альтернативний варіант для замовлення або повернення передоплати.
06
06 Приймаємо ваше замовлення на нашому складі в Польщі від продавця та готуємо на відвантаження в Україну
При прийомі замовлення проходить візуальний огляд. Також звіряється найменування товару згідно з оформленим замовленням. Перевіряється загальна кількість позицій у замовленні з тим, що приїхало від продавця. Після цих перевірок замовлення готове на відвантаження в Україну.
07
07 Доставка замовлення на склад в Україні.
У середньому термін доставки замовлень на склад в Україні 7-10 днів (з моменту отримання товару на нашому складі в Польщі). Про прибуття товару на склад в Україні Вас буде проінформовано через канал зв'язку пошта/вайбер.
08
08 Оплата суми замовлення, що залишилася, та відвантаження замовлення по Україні Новою поштою.
Останній етап - оплата суми, що залишилася, за допомогою платіжної системи BlueMedia. Якщо товар було сплачено на 100% він одразу передається на відвантаження Новою поштою по Україні. Після здійснення відправлення - Вам буде надано трек-номер для відстеження замовлення.