gmoto.pl

Швидка та надійна доставка товарів з магазину gmoto.pl (гмото) в Україну.

Розрахуй вартість доставки товарів з Польщи

Запросити прорахунок
доставки товару:

Асортимент:

Gmoto.pl - це магазин мотоциклів з більш ніж 50 000 ексклюзивно нових частин мотоцикла, призначених для більш ніж 100 брендів сучасних та антикварних мотоциклів та скутерів, що продаються поштою.


Про магазин:

Перевага Gmoto.pl – пошукова система для мотоциклів. Все, що вам потрібно зробити, це показати конкретну модель мотоцикла, який ви хочете купити, і наш магазин відображатиме всі продукти, що відповідають цій конкретній моделі. Ми дбаємо не тільки про мотоцикли, а й мотоциклістів, тому в нашому магазині з'являється все більше мотоциклетних шоломів та одягу. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту, щоб стати універсальним магазином мотоциклів.

Доставка: до 10 днів
Комісія: 6.38%

Як це працює

Інструкція доставки з Польщи
01
01 Виберіть товар на сайті gmoto.pl
Скопіювати повний лінк. Приклад https://gmoto.pl/interkom-motocyklowy-scs-s-3-bluetooth-1000m-fm-1-kask,669432.html
02
02 Оформляєте замовлення у нас на сайті
Вставити скопійовану лінк у форму замовлення та заповнити необхідні поля (позначені червоним).
03
03 Дочекатися обробки замовлення менеджером порталу.
Коли замовлення буде оброблено нашим менеджером - Ви отримаєте повідомлення про те, що можна внести передоплату на замовлення через канал зв'язку пошта/вайбер
04
04 Вносите мінімальну передоплату 30% за допомогою платіжної системи BlueMedia
Нові товари з фактурою (інвойсом) оплачуються за передоплатою 30%. Бу товар або товар без фактури (інвойсу) оплачується за передоплатою 100%.
05
05 Наша компанія викуповує товар протягом години після внесення вами передоплати.
Ми оперативно викуповуємо передоплачений товар. Якщо товар на момент оформлення замовлення не доступний - ми пропонуємо знайти альтернативний варіант для замовлення або повернення передоплати.
06
06 Приймаємо ваше замовлення на нашому складі в Польщі від продавця та готуємо на відвантаження в Україну
При прийомі замовлення проходить візуальний огляд. Також звіряється найменування товару згідно з оформленим замовленням. Перевіряється загальна кількість позицій у замовленні з тим, що приїхало від продавця. Після цих перевірок замовлення готове на відвантаження в Україну.
07
07 Доставка замовлення на склад в Україні.
У середньому термін доставки замовлень на склад в Україні 7-10 днів (з моменту отримання товару на нашому складі в Польщі). Про прибуття товару на склад в Україні Вас буде проінформовано через канал зв'язку пошта/вайбер.
08
08 Оплата суми замовлення, що залишилася, та відвантаження замовлення по Україні Новою поштою.
Останній етап - оплата суми, що залишилася, за допомогою платіжної системи BlueMedia. Якщо товар було сплачено на 100% він одразу передається на відвантаження Новою поштою по Україні. Після здійснення відправлення - Вам буде надано трек-номер для відстеження замовлення.