Morele.net

Швидка та надійна доставка товарів з магазину morele.net (мореле) в Україну.

Розрахуй вартість доставки товарів з Польщи

Запросити прорахунок
доставки товару:

Група Morele.net – це рішення для людей, які шукають спосіб забезпечити доступні та швидкі покупки в Інтернеті. Використовуючи наш багаторічний досвід роботи на ринку електронної комерції (онлайн-шопінг) як компанія Morele.net, ми хочемо запропонувати всім клієнтам можливість купувати не тільки споживчу електроніку, а й продукти інших галузей. Наші переваги – ефективні логістичні процеси, процедури повернення та обслуговування клієнтів, швидкий та інтуїтивно зрозумілий веб-сайт та можливість пропонувати низькі ціни.
Доставка: до 10 днів
Комісія: 6.38%

Як це працює

Інструкція доставки з Польщи
01
01 Виберіть товар на сайті Morele.net
Скопіювати повний лінк. Приклад https://www.morele.net/sally-hansen-airbrush-legs-rajstopy-w-sprayu-tan-glow-75ml-902087/
02
02 Оформляєте замовлення у нас на сайті
Вставити скопійовану лінк у форму замовлення та заповнити необхідні поля (позначені червоним).
03
03 Дочекатися обробки замовлення менеджером порталу.
Коли замовлення буде оброблено нашим менеджером - Ви отримаєте повідомлення про те, що можна внести передоплату на замовлення через канал зв'язку пошта/вайбер
04
04 Вносите мінімальну передоплату 30% за допомогою платіжної системи BlueMedia
Нові товари з фактурою (інвойсом) оплачуються за передоплатою 30%. Бу товар або товар без фактури (інвойсу) оплачується за передоплатою 100%.
05
05 Наша компанія викуповує товар протягом години після внесення вами передоплати.
Ми оперативно викуповуємо передоплачений товар. Якщо товар на момент оформлення замовлення не доступний - ми пропонуємо знайти альтернативний варіант для замовлення або повернення передоплати.
06
06 Приймаємо ваше замовлення на нашому складі в Польщі від продавця та готуємо на відвантаження в Україну
При прийомі замовлення проходить візуальний огляд. Також звіряється найменування товару згідно з оформленим замовленням. Перевіряється загальна кількість позицій у замовленні з тим, що приїхало від продавця. Після цих перевірок замовлення готове на відвантаження в Україну.
07
07 Доставка замовлення на склад в Україні.
У середньому термін доставки замовлень на склад в Україні 7-10 днів (з моменту отримання товару на нашому складі в Польщі). Про прибуття товару на склад в Україні Вас буде проінформовано через канал зв'язку пошта/вайбер.
08
08 Оплата суми замовлення, що залишилася, та відвантаження замовлення по Україні Новою поштою.
Останній етап - оплата суми, що залишилася, за допомогою платіжної системи BlueMedia. Якщо товар було сплачено на 100% він одразу передається на відвантаження Новою поштою по Україні. Після здійснення відправлення - Вам буде надано трек-номер для відстеження замовлення.