norauto.es

Швидка та надійна доставка товарів з магазину norauto.pl (норауто) в Україну.

Розрахуй вартість доставки товарів з Іспаніи

Запросити прорахунок
доставки товару:

Асортимент:

norauto - це комбінація автомобільного магазину, що пропонує більшість деталей та аксесуарів для ремонту та обслуговування автомобілів, а також обслуговування легкових автомобілів, орієнтованих на швидкий та проміжний ремонт.


Про магазин:

Ми сучасна та професійна компанія. Ми постійно розвиваємо та розширюємо наш спектр послуг та асортимент. Ми використовуємо сучасні технології та впроваджуємо на ринок нові продукти, у тому числі шини, деталі та системи кондиціювання автомобілів.

Доставка: до 10 днів
Комісія: 6.38%

Як це працює

Інструкція доставки з Іспанії
01
01 Виберіть товар на сайті norauto.es
Скопіювати повний лінк. Приклад https://www.norauto.es/p/pack-enganche-todo-incluido-montaje-enganche-desmontable-kit-electrico-13-polos-mano-de-obra-O4405.html
02
02 Оформляєте замовлення у нас на сайті
Вставити скопійовану лінк у форму замовлення та заповнити необхідні поля (позначені червоним).
03
03 Дочекатися обробки замовлення менеджером порталу.
Коли замовлення буде оброблено нашим менеджером - Ви отримаєте повідомлення про те, що можна внести передоплату на замовлення через канал зв'язку пошта/вайбер
04
04 Вносите мінімальну передоплату 30% за допомогою платіжної системи BlueMedia
Нові товари з фактурою (інвойсом) оплачуються за передоплатою 30%. Бу товар або товар без фактури (інвойсу) оплачується за передоплатою 100%.
05
05 Наша компанія викуповує товар протягом години після внесення вами передоплати.
Ми оперативно викуповуємо передоплачений товар. Якщо товар на момент оформлення замовлення не доступний - ми пропонуємо знайти альтернативний варіант для замовлення або повернення передоплати.
06
06 Приймаємо ваше замовлення на нашому складі в Польщі від продавця та готуємо на відвантаження в Україну
При прийомі замовлення проходить візуальний огляд. Також звіряється найменування товару згідно з оформленим замовленням. Перевіряється загальна кількість позицій у замовленні з тим, що приїхало від продавця. Після цих перевірок замовлення готове на відвантаження в Україну.
07
07 Доставка замовлення на склад в Україні.
У середньому термін доставки замовлень на склад в Україні 7-10 днів (з моменту отримання товару на нашому складі в Польщі). Про прибуття товару на склад в Україні Вас буде проінформовано через канал зв'язку пошта/вайбер.
08
08 Оплата суми замовлення, що залишилася, та відвантаження замовлення по Україні Новою поштою.
Останній етап - оплата суми, що залишилася, за допомогою платіжної системи BlueMedia. Якщо товар було сплачено на 100% він одразу передається на відвантаження Новою поштою по Україні. Після здійснення відправлення - Вам буде надано трек-номер для відстеження замовлення.