strefakierowcy.pl

Швидка та надійна доставка товарів з магазину strefakierowcy.pl (стрефакерівці) в Україну.

Розрахуй вартість доставки товарів з Польщи

Запросити прорахунок
доставки товару:

Асортимент:

У нашій пропозиції ви знайдете стійки для даху та велосипедні стійки, тримачі для лиж та коробки для даху, серед інших таких як Thule, Whispbar, Atera, Inter-Pack або Taurus. Ми також пропонуємо батареї від провідних виробників: Bosch, Centra, Varta, Exide, Jenox.Асортимент магазину також включає безпечні дитячі крісла Recaro і Maxi-Cosi. Крім того, ми пропонуємо GPS-навігаційні системи Garmin, TomTom та Modecom. Ми не забуваємо про користувачів CB-Radio, для них у нас є широкий асортимент продуктів Sirio, Midland та Yosan. Звичайно, це лише частина нашої пропозиції, ми запрошуємо вас ознайомитись з веб-сайтом магазину, де відображаються всі пропоновані продукти.


Про магазин:

Ми пропонуємо лише перевірені продукти від відомих виробників. Спеціально для вас, дорогі клієнти, ми зробили попередній відбір, щоб вибрати з багатьох доступних на ринку продуктів найцінніші. Купуючи у нас, ви можете зосередитись на виборі продукту для своїх потреб, не турбуючись про його якість. У нашому реченні ви знайдете продукти лідерів у своїх галузях. Всі товари, які ми пропонуємо, надходять з польської дистриб'юторської мережі - купуючи в нашому магазині, вам не потрібно турбуватися про будь-яке гарантійне обслуговування.


Доставка: до 10 днів
Комісія: 6.38%

Як це працює

Інструкція доставки з Польщи
01
01 Виберіть товар на сайті strefakierowcy.pl
Скопіювати повний лінк. Приклад https://www.strefakierowcy.pl/18702,sonax-letni-plyn-do-spryskiwaczy-4l-nanopro.html
02
02 Оформляєте замовлення у нас на сайті
Вставити скопійовану лінк у форму замовлення та заповнити необхідні поля (позначені червоним).
03
03 Дочекатися обробки замовлення менеджером порталу.
Коли замовлення буде оброблено нашим менеджером - Ви отримаєте повідомлення про те, що можна внести передоплату на замовлення через канал зв'язку пошта/вайбер
04
04 Вносите мінімальну передоплату 30% за допомогою платіжної системи BlueMedia
Нові товари з фактурою (інвойсом) оплачуються за передоплатою 30%. Бу товар або товар без фактури (інвойсу) оплачується за передоплатою 100%.
05
05 Наша компанія викуповує товар протягом години після внесення вами передоплати.
Ми оперативно викуповуємо передоплачений товар. Якщо товар на момент оформлення замовлення не доступний - ми пропонуємо знайти альтернативний варіант для замовлення або повернення передоплати.
06
06 Приймаємо ваше замовлення на нашому складі в Польщі від продавця та готуємо на відвантаження в Україну
При прийомі замовлення проходить візуальний огляд. Також звіряється найменування товару згідно з оформленим замовленням. Перевіряється загальна кількість позицій у замовленні з тим, що приїхало від продавця. Після цих перевірок замовлення готове на відвантаження в Україну.
07
07 Доставка замовлення на склад в Україні.
У середньому термін доставки замовлень на склад в Україні 7-10 днів (з моменту отримання товару на нашому складі в Польщі). Про прибуття товару на склад в Україні Вас буде проінформовано через канал зв'язку пошта/вайбер.
08
08 Оплата суми замовлення, що залишилася, та відвантаження замовлення по Україні Новою поштою.
Останній етап - оплата суми, що залишилася, за допомогою платіжної системи BlueMedia. Якщо товар було сплачено на 100% він одразу передається на відвантаження Новою поштою по Україні. Після здійснення відправлення - Вам буде надано трек-номер для відстеження замовлення.