endo.pl

Швидка та надійна доставка товарів з магазину endo.pl (ендо) в Україну.

Розрахуй вартість доставки товарів з Польщи

Запросити прорахунок
доставки товару:

Асортимент:

на сайті представлений найширший асортимент одягу, аксесуарів, взуття для дітей від народження і до 13 років (сукні, сорочки, піджаки, спідниці, штани, легінси, толстовки, светри, слюнявчики, пов'язки на голову, іграшки та багато іншого)


Про магазин:

Endo – Польський бренд, що існує з 1991 р. Марка користується широкою популярністю в Європі. Але Endo це не лише якість. Це також стиль та зручність у кожній деталі. Відмінною рисою бренду є унікальна художня концепція, розроблена польськими художниками-ілюстраторами дитячих книжок та втілена в оригінальних написах та авторських малюнках. При цьому всі барвники, що використовуються, не містять формальдегідів і пестицидів. В одязі Endo буде зручно навіть найактивнішим хлопчикам і дівчаткам, адже він викроєний і пошитий з розумінням потреб дітей різного віку. Мабуть, не буде перебільшенням сказати, що одяг Endo – це втілення дитинства

Доставка: до 10 днів
Комісія: 6.38%

Як це працює

Інструкція доставки з Польщи
01
01 Виберіть товар на сайті endo.pl
Скопіювати повний лінк. Приклад https://endo.pl/dla-niemowlaka/bluzka-z-dlugim-rekawem-dla-dziecka-do-2-lat-z-napisem-mow-mi-misiu-zolta,p-42063
02
02 Оформляєте замовлення у нас на сайті
Вставити скопійовану лінк у форму замовлення та заповнити необхідні поля (позначені червоним).
03
03 Дочекатися обробки замовлення менеджером порталу.
Коли замовлення буде оброблено нашим менеджером - Ви отримаєте повідомлення про те, що можна внести передоплату на замовлення через канал зв'язку пошта/вайбер
04
04 Вносите мінімальну передоплату 30% за допомогою платіжної системи BlueMedia
Нові товари з фактурою (інвойсом) оплачуються за передоплатою 30%. Бу товар або товар без фактури (інвойсу) оплачується за передоплатою 100%.
05
05 Наша компанія викуповує товар протягом години після внесення вами передоплати.
Ми оперативно викуповуємо передоплачений товар. Якщо товар на момент оформлення замовлення не доступний - ми пропонуємо знайти альтернативний варіант для замовлення або повернення передоплати.
06
06 Приймаємо ваше замовлення на нашому складі в Польщі від продавця та готуємо на відвантаження в Україну
При прийомі замовлення проходить візуальний огляд. Також звіряється найменування товару згідно з оформленим замовленням. Перевіряється загальна кількість позицій у замовленні з тим, що приїхало від продавця. Після цих перевірок замовлення готове на відвантаження в Україну.
07
07 Доставка замовлення на склад в Україні.
У середньому термін доставки замовлень на склад в Україні 7-10 днів (з моменту отримання товару на нашому складі в Польщі). Про прибуття товару на склад в Україні Вас буде проінформовано через канал зв'язку пошта/вайбер.
08
08 Оплата суми замовлення, що залишилася, та відвантаження замовлення по Україні Новою поштою.
Останній етап - оплата суми, що залишилася, за допомогою платіжної системи BlueMedia. Якщо товар було сплачено на 100% він одразу передається на відвантаження Новою поштою по Україні. Після здійснення відправлення - Вам буде надано трек-номер для відстеження замовлення.